Letnia Akademia Coachingu opinie

Opinie uczestników Letniej Akademii Coachingu

 

" Udział w Letniej Akademii Coachingu był dla mnie bardzo ciekawym i pożytecznym doświadczeniem. Coach był świetnie przygotowany i dzięki niemu osiągnąłem postawione przez siebie cele. Fundację polecam wszystkim, którzy chcą brać udział w wydarzeniach i projektach, które pomagają się rozwinąć, rozwiązywać swoje problemy, etc."
Jeszcze raz dziękuję za współpracę.
Pozdrawiam,
Rafał


"Było to moje pierwsze spotkanie z coachingiem w praktyce, choć wiele na ten temat słyszałam. Byłam więc bardzo ciekawa jego efektów. I muszę przyznać, że jest to pomocne narzędzie dla tych, którzy chcą efektywnie osiągać swoje cele. Po sesji mamy jasność co do tego, jakie kroki należy podjąć, aby je zrealizować oraz zyskujemy energię do działania. Jak dla mnie inspirująco, twórczo i profesjonalnie."
Pozdrawiam serdecznie,
Dorota


"Sesje coachingowe w Fundacji Światowe Centrum Pokoju, polecam absolutnie wszystkim. Chodzi tutaj głównie o profesjonalizm, zaangażowanie podczas pracy z klientem i przede wszystkim o efektywny wpływ tych sesji na rozwój osobisty."
Pozdrawiam,
Katarzyna 


Coaching w ramach projektu Rozwiń Żagle! - Letnia Akademia Coachingu pomógł mi efektywnie w podjęciu działań, o których wiedziałam, że są konieczne, lecz ich bałam się. Warto mieć takie wsparcie, aby działać!
Bożena


Chciałbym podziękować za możliwość wzięcia udziału w Letniej Akademii Coachingu, zarówno fundacji jak i mojemu coachowi. Sesje pomogły mi w ponownym zdefiniowaniu celów, a także określeniu potrzeb i rozwiązań. Wnioski które wyciągnąłem z sesji są mi bardzo pomocne w życiu i osiąganiu celów.
Pozdrawiam
Patryk